Cropped image of happy business man sitting by the table in cafe and using smartphone

Zaproszenie na seminarium ITS POLSKA ,,ITS jako element Smart City w Tarnowie” 29-30 września 2022 r., Tarnów

Stowarzyszenie Inteligentne Systemy Transportowe ITS POLSKA wraz Gminą Miasta Tarnowa mają przyjemność zaprosić na seminarium nt. „ITS jako element Smart City w Tarnowie”, które odbędzie się w dniach 29-30 września 2022 r. w Tarnowie.

Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Tarnowa a Parterem Merytorycznym zostały firmy: SPRINT, A-STER, HIKVISION POLAND oraz LENOVO INTEL.

Informujemy, że dla przedstawicieli administracji publicznej (Ministerstwo, GDDKIA, Inspektoraty Transportu Drogowego, Zarządy Dróg Miejskich, Powiatowych, Wojewódzkich, Urzędy Miast, Województw, Powiatów, Miejskie Zakłady etc.) udział w wydarzeniu jest bezpłatny. W ramach zgłoszenia oferujemy uczestnictwo w dwudniowym seminarium, świadczenia cateringowe 1 dnia: przerwa kawowa, lunch, kolacja. Udział nie obejmuje przejazdów oraz noclegów.

Karta zgłoszenia: pobierz

Program: pobierz

Zakres merytoryczny seminarium:

Celem seminarium jest zaprezentowanie nowoczesnego Systemu Zarządzania Ruchem wykorzystywanego w Tarnowie jako elementu Smart City – programu realizowanego od wielu lat przez Gminę Miasta Tarnowa. W szczególności zaprezentowane zostaną funkcjonalności Systemu ITS oraz planów dotyczących Integracji Transportu Publicznego i mobilności.

Choć jesteśmy jeszcze w trakcie przygotowywania szczegółowego zakresu merytorycznego, to już obecnie planujemy, aby pierwszego dnia zaprezentowane zostało wdrożenie systemu ITS w Tarnowie i jak wpisuje się on w strategię Smart City. Prelegentami będą przedstawiciele Miasta (w tym: Urzędu Miasta Tarnowa i Zarządu Dróg i Komunikacji w Tarnowie), wybrani wykonawcy i podwykonawcy. Drugiego dnia (prawdopodobnie z podziałem na grupy) będzie możliwość zwiedzania Centrum Sterowanie Ruchem w Tarnowie, wraz z prezentacją na żywo poszczególnych podsystemów.

Koszt udziału w seminarium:

Uczestnictwo dla reprezentantów sektora publicznego (2 osoby) Bezpłatnie
Uczestnictwo dla członków ITS POLSKA oraz przedstawicieli uczelni (cena uwzględnia 50% zniżki za udział) 600 PLN netto + 23% VAT
Uczestnictwo osób i firm niezrzeszonych w ITS POLSKA           1200 PLN netto + 23% VAT
Uczestnictwo Partnera seminarium    5.000 PLN netto + 23% VAT

W cenę wliczone jest: uczestnictwo w dwudniowym seminarium, świadczenia cateringowe 1 dnia (przerwa kawowa, lunch, kolacja). Cena nie zawiera: przejazdów oraz noclegów.

Warunki uczestnictwa w seminarium:

Osoby zainteresowane uczestnictwem prosimy o wypełnienie karty-zgłoszenia oraz odesłanie jej mailem na adres: ababel@itspolska.pl. Warunkiem udziału w seminarium jest dokonanie wpłaty do dnia 23.09.2022 r. Bezkosztowa rezygnacji z udziału możliwa na 5 dni przed seminarium. Niepoinformowanie organizatora o nieobecności na 1 dzień przed seminarium spowoduje 100% obciążeniem kosztami udziału.

Noclegi:

Hotel Cristal Park *** TARNÓW
ul. Traugutta 5, 33-101 Tarnów

Recepcja: tel : +48 14 633 12 25
e-mail: hotel@cristalpark.pl

 Na hasło „ITS: hotel oferuje ceny specjalne:

– pokój jednoosobowy Classic ze śniadaniem 230 PLN/doba

– pokój jednoosobowy o podwyższonym standardzie Deluxe 280 PLN/doba

– pokój dwuosobowy Classic ze śniadaniami 265 PLN/doba

– pokój dwuosobowy o podwyższonym standardzie Deluxe 310 PLN/doba

Organizatorzy:

Organizatorzy:

Patronat:

Partnerzy Merytoryczni:

Comments are closed.