Członkowie Wspierający

Egis Projects Polska jest częścią międzynarodowej Grupy Egis oferującej usługi z zakresu inżynierii, strukturyzacji projektów 
i obsługi. 

Centralnym organem administracji rządowej właściwym w sprawach dróg krajowych jest Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad.

Członkowie Zwyczajni

APM_LOGO+CLAIM male

O firmie APM PRO:

  • Jesteśmy liderem nowoczesnych technologii, innowatorem w zakresie rozwiązań informatycznych wspierających…
Logo male

DG PARK działa w branży parkingowej od 1998 r. Od 2009 r. jest polskim partnerem SKIDATA GmbH, jednego z liderów światowego rynku systemów parkingowych. DG PARK projektuje systemy, dostarcza je, instaluje, uruchamia i szkoli personel.

eldro12

Misją firmy ELDRO TECHNOLOGIE jest tworzenie, rozwijanie i wdrażanie najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych,…

GREENLITE
HikvisionLogo-R-01-1

Firma Hikvision jest wiodącym dostawcą produktów
i rozwiązań z zakresu bezpieczeństwa. Dysponując rozległą i wysoko wykwalifikowaną kadrą naukowo-badawczą, firma Hikvision produkuje szeroką gamę kompleksowych produktów i rozwiązań dla wielu rynków branżowych. 

ITS

Od 1952 roku Instytut stanowi zaplecze naukowo-badawcze polskiego transportu samochodowego, wspierając jego rozwój i unowocześnianie.

neurosoft

Przenikające się nawzajem zagadnienia związane ze sztuczną inteligencją, takie jak: analiza i synteza mowy, przetwarzanie obrazu (w tym rozpoznawanie pisma) oraz przetwarzanie języka naturalnego dają, w połączeniu z niekonwencjonalnymi technikami przetwarzania danych, jakościowo nowe rozwiązanie w zakresie interfejsu między człowiekiem a maszyną.

Pixel

PIXEL Sp. z o.o. dostarcza innowacyjne systemy elektroniczne i informatyczne dedykowane transportowi publicznemu.

site-logo

Jesteśmy najbardziej kompletnym dostawcą urządzeń bezpieczeństwa ruchu drogowego w Europie.

Sprint2008_logo

Sprint jest integratorem nowoczesnych systemów informatycznych, telekomunikacyjnych oraz inteligentnych systemów transportowych.

SYNCHROGOP

SYNCHROGOP już od ponad dwóch dekad przyczynia się do poprawy bezpieczeństwa ruchu na naszych drogach poprzez realizację kompleksowych rozwiązań…

telway

TELWAY Sp. z o.o. jest integratorem rozwiązań systemowych na rynku profesjonalnej elektroniki drogowej.

logo trax

Podstawowy zakres działalności firmy to:

  • produkcja i obsługa urządzeń elektronicznych, elektrotechnicznych,…

vitronio

Firma VITRONIC od ponad 30 lat zajmuje się technologią rozpoznawania obrazu, wykorzystywaną nie tylko w rozwiązaniach transportowych, ale także w logistyce, przemyśle farmaceutycznym, fotowoltaice i spawalnictwie, oferując m.in. inspekcję optyczną.

zdm

Zarząd Dróg Miejskich jest komunalną jednostką budżetową, przy pomocy której Prezydent Miasta Poznania wykonuje swoje obowiązki zarządcy dróg miejskich.

logo grupa zir

Grupa ZIR od lat dziewięćdziesiątych, inspirowana skandynawską szkołą inżynierii ruchu, wdraża w Polsce i na świecie rozwiązania związane z infrastrukturą drogową oraz systemami sterowania ruchem.